Meble kuchenne


Meble kuchenne

Meble kuchenne, które proponujemy naszym klientom produkowane są w profesjonalnym  zakładzie, który jest jednocześnie producentem samych  frontów jak i kompletnych zestawów.  Zaletą współpracy z takim partnerem jest gwarancja wysokiej jakości wykonywanych mebli  i późniejsza ewentualne obsługa gwarancyjna.

 

Nasza oferta obejmuję projekt, wykonanie i montaż mebli u inwestora.

Każdy wykonany przez nas projekt jest dodatkowo konsultowany  z zakładem produkcyjnym dzięki czemu unikamy błędnych rozwiązań i możemy służyć najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Korpusy szafek wykonujemy z płyty 18mm co gwarantuje solidną konstrukcję i długi okres użytkowania.

Fronty meblowe wykonujemy w wariantach folia, folia połysk/mat, lakier połysk/mat i oczywiście fornir. Gwarantujemy najnowocześniejsze wzornictwo i kolorystykę.

Zestawy mebli kuchennych dostarczane są firmowym transportem i są to gotowe szafki z frontami przygotowane już do bezpośredniego montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, instalacja całego zestawu jest krótka czasowo. Unikamy również dzięki temu niepotrzebnego bałaganu, a ewentualne cięcie  stolarskie ograniczamy do minimum.

Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie, które podejmujemy z wielką przyjemnością. Lubimy niestandardowe rozwiązania i do każdej realizacji staramy się wybrać jakiś indywidualny element, który sprawia, że zabudowa kuchenna staje się niepowtarzalna.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz pozwala nam tworzyć projekty zgodne z nawet najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami Klienta. Doskonale znamy trendy obowiązujące w świecie wnętrzarskim. Dzięki temu możemy tworzyć piękne, modne pomieszczenia. W przypadku aranżacji kuchni, szczególną uwagę zwracamy zarówno na design, jak też jest funkcjonalność i ergonomię. Kierujemy się ogólnie przyjętymi zasadami, dzięki temu kuchnie naszego autorstwa to wnętrza niezwykle praktyczne i estetyczne.

Meble stanowią istotny element aranżacji wnętrza. Dobierając do mebli odpowiednie tapety na ścianę, dekoracje okienne, oświetlenie i inne elementy możemy stworzyć spójną aranżację wnętrza. Przemyślane połączenie tych elementów sprawi, że wnętrze nabierze charakteru.

Przy zakupie mebli kuchennych otrzymują Państwo fakturę VAT i gwarancję.
Pełna obsługa inwestycji:

 

POMIAR

Zrobienie prawidłowych pomiarów jest niezbędne do stworzenia kuchni idealnie dopasowanej do pomieszczenia

 

PROJEKT

Na podstawie wymiarów pomieszczenia przygotowujemy projekt komputerowy wraz z wizualizacją 3D

 

WYKONANIE

Nasze meble wykonane są przez najlepszych polskich jak i zagranicznych producentów

 

MONTAŻ MEBLI

Zawsze profesjonalny i szybki, wykonany przez ekipy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

 

PROJEKTANT:

508 966 005

wycena@secretart.com.pl

 

pdf

Zapraszamy do pobrania

naszego katalogu