Jakie dekoracje okienne wybrać


Żaluzje plisowane, rolety rzymskie, firany i zasłony, a może coś zupełnie innego? Na co zwrócić szczególną uwagę, jakie dekoracje okienne wybrać? Jakie mamy możliwości i co jest modne? Z pewnością nasza rozbudowana oferta pozwoli dokonać dobrego wyboru i połączyć funkcjonalność z estetyką.

Ważnym elementem aranżacji wnętrza jest okno. Idealnie dobrana dekoracja okienna pozwoli nadać mu oryginalny wygląd, jak też podkreślić charakter całego pomieszczenia. Decydując się na dekoracje okien możemy uwzględnić porę roku. W lecie wybierajmy lżejsze tkaniny w pastelowych barwach. Natomiast zimą, jesienią możemy sobie pozwolić na ciepłe barwy np. w kolorze czerwonego wina lub w odcieniach czekoladowych brązów. Możemy również zdecydować się na dekoracje, które są uniwersalne i tworzą spójną całość niezależnie od pory roku. Dobrze przemyślana aranżacja wnętrza sprawi, że pomieszczenie będzie przytulne i zapanuje w nim harmonia, a my z przyjemnością będziemy spędzać w nim swój wolny czas.

POMOC PROFESJONALISTY

Z pewnością nieoceniona będzie pomoc profesjonalisty, który uwzględniając wymagania Klienta nada wnętrzu odpowiedniego charakteru. Wyczucie estetyki, w połączeniu z doświadczeniem w aranżacji wnętrz, przekłada się na satysfakcjonujący efekt końcowy. Starannie dobrane detale, tapety na ścianę, kolory – tworzą przestrzeń, w której można się zrelaksować po ciężkim dniu. Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność dekoracji okiennych, doborze tkanin, sposobów upięcia. Wygodnym rozwiązaniem są oryginalne żaluzje plisowane. Można także, zdecydować się na szycie rolet rzymskich. Dzięki temu uzyskamy modne, odświeżone wnętrze o spójnej aranżacji.

Jeżeli marzysz o pięknych dekoracjach okiennych, zapraszamy do salonu SecretArt w Warszawie! Zadbamy o każdy szczegół.