Rolety rzymskie i inne dekoracje


Okno jest ważnym elementem pomieszczenia. W trakcie aranżacji wnętrza nie powinno być pomijane. Przemyślana dekoracja okienna może bowiem nadać wnętrzu nowego, ciekawego i oryginalnego charakteru.

Dobrze dobrane rolety rzymskie stanowią piękny element aranżacji wnętrza. Dostępność materiałów w wielu wersjach kolorystycznych pozwala na szycie rolet oryginalnych i tworzących spójną całość z pomieszczeniem. Obecnie do wyboru mamy zarówno tkaniny transparentne, które doskonale sprawdzą się jako alternatywa firan, jak też materiały mniej lub bardziej przepuszczające światło. W zależności od oczekiwanego efektu możemy wybrać materiały ze wzorami lub jednokolorowe.

Szycie firan i rolet rzymskich na zamówienie pozwala na sprostanie wymaganiom klientów o odmiennych gustach i wyczuciu estetyki. Dzięki temu, każdy klient jest zadowolony, otrzymując w efekcie końcowym piękne dekoracje okienne zgodne z jego oczekiwaniami.

Decydując się na firany lub rzymskie rolety zamiast klasycznych żaluzji plisowanych możemy nadać wnętrzu nowoczesnego wyglądu lub uzyskać ciekawe połączenie nowoczesności z klasyką. Oprócz kolorów, faktur i rodzaju materiałów użytych do szycia firan, równie istotny jest sposób upięcia. Jeżeli zależy nam na pięknym drapowaniu, warto wykorzystać specjalną taśmę marszczącą. Ciekawym rozwiązaniem są również firany sięgające do parapetu.

Chcesz mieć piękne dekoracje okienne? Skorzystaj z pomocy specjalistów od aranżacji wnętrz. Zajmiemy się doborem koloru, wzoru, ale również samego materiału, tak by firany lub rzymskie rolety pięknie się układy, tworząc ciekawy akcent w pomieszczeniu.

Zapraszamy do salonu SecretArt w Warszawie!