Dekoracje okien


Dekoracje okien wykonujemy kompleksowo.
Specjalizujemy się w indywidualnym projekcie począwszy od pomiaru, doradztwa po montaż.

Z naszej oferty polecamy szczególnie:

Firany, zasłony to propozycja klasyczna i sprawdzona przez naszych klientów.
Wykorzystanie tkaniny w aranżacji wnętrza jest nieodzownym elementem każdego projektu. Ten rodzaj dekoracji okiennych jak żaden inny może stworzyć charakter miejsca, pokazać jego funkcję i wydobyć piękno przestrzeni. Odpowiedni wybór koloru i rodzaju materiału może nam również pomóc w metamorfozie wnętrza , unikamy wtedy niepotrzebnych i kosztownych remontów. Różnorodność zastosowanych dodatków, upięć, taśm, pasmanterii gwarantuje niepowtarzalne rozwiązania. W każdym przypadku wykorzystanie „niby” zwykłej firany i zasłony tworzy niepowtarzalny klimat. Jeśli dodamy do tego skomponowane z całością poduszki, bieżniki, serwety, obrusy i narzuty to otrzymujemy produkt doskonały.
Szeroki wybór proponowanych przez nas tkanin pozwala na dopasowanie się do możliwości finansowych klienta i nie zawsze musi oznaczać „rewolucję dla portfela”. Znajomość rynku i niekonwencjonalnych rozwiązań gwarantuje optymalne wykorzystanie powierzonych środków.
Rolety rzymskie są nowoczesną formą przesłon okiennych. Tworzą efektowny i zarazem subtelny klimat we wnętrzu. Są idealnym rozwiązanie do domu, mieszkania i biura.
Elementem rolety jest mechanizm,sterowany ręcznie lub elektrycznie.
Można go montować bezinwazyjnie na ramie okiennej , na ścianie lub suficie odpowiednio do potrzeb.
Roletę możemy uszyć z większości tkanin co daje duże możliwości aranżacyjne.
Wybierając z szerokiej gamy kolorów i faktur , jesteśmy w stanie stworzyć idealną kompozycję, która z spełni funkcje osłony i dekoracji wnętrza.

Rolety kasetowe, wolno wiszące, dachowe to klasyczny rodzaj osłon. Ich funkcja to przede wszystkim ochrona przed światłem i „okiem sąsiada”. Obecnie proponujemy olbrzymi wybór materiałów , kolorów i deseni. Ich zaleta to również różne rodzaje systemów montażowych, które umożliwiają duży zakres zastosowań również w oknach na poddaszach.
Rolety idealnie wkomponowują się w we wnętrza nowoczesne i klasyczne.
Nowością są rolety z nadrukiem, na które możemy przenieść ulubione zdjęcia z wakacji lub rodzinnych albumów.

Plisy to bardzo popularna forma przysłony. Klienci doceniają jej walory dekoracyjne i funkcjonalne. Zaletą rolet plisowanych jest niewątpliwie sposób montażu, dyskretnie wpasowujący się w ramę okienną. Dodatkowo możemy je wykorzystać w oknach nietypowych, czyli trójkątach, trapezach, okrągłych świetlikach oraz narożnych.Jeśli dodamy do tego coraz większy wybór palet kolorystycznych, również zaciemniających oraz sposób odsłonięcia okna np. tylko góra lub tylko dół plisa może się okazać osłoną idealną.
Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie jednocześnie dwóch tkanin, które mogą służyć jako przesłona na dzień i na noc.

Rolety dzień i noc to najnowszy, można powiedzieć innowacyjny system dekoracji okien.
Jest to system oparty na specjalnym wykorzystaniu materiału, który tworzą poziome pasy tkaniny i siatki ułożone naprzemiennie. Odpowiednio zamontowane w kasecie lub wolno wiszące przesuwają się między sobą pozwalając na płynną na regulację naświetlenia.
Może więc swobodnie stworzyć rodzaj subtelnej firany by za chwilę po prostu odsłonić się od słońca . Taki rodzaj dekoracji doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach i idealnie wkomponowuje w aranżacje biurowe.
Karnisze obecnie bardzo szeroki temat. Różnorodność materiałów, kolorów i form pozwala na wykorzystanie ich w każdym wnętrzu. Proponujemy państwu rozwiązania klasyczne z tzw. rur , uniwersalne szyny i systemy sznurkowe. Elementy można dowolnie profilować, wyginać i dopasowywać do niestandardowych rozwiązań.Nasza ekipa montażowa potrafi z powodzeniem sprostać najtrudniejszym rozwiązaniom.

Odpowiedni wystrój wnętrza ma nieoceniony wpływ na nasz nastrój.
Prawidłowo dobrane dekoracje , aranżacje okien i dodatki powinny współgrać z przestrzenią mieszkalną i wpływać kojąco na nasze samopoczucie. Dom to przecież miejsce gdzie odpoczywamy regenerując siły po ciężkim dniu, miejsce spotkań z rodziną, przyjaciółmi.
Nie od dziś wiadomo, że przedmioty potrafią poprawiać humor, wywoływać refleksje.
Nieodzownym elementem wyposażenia wnętrza są dekoracje okienne.