O nas


Sklep z tapetami i aranżacja wnętrz

o nas

Moja firma rozpoczęła działalność w 1997 roku. Impulsem do jej założenia była chęć połączenia prac z moją pasją, którą jest aranżacja wnętrz.

Doskonale wiem, że aby sprawdzić się jako projektant i celnie trafić w gust Klienta nie wystarczy wyłącznie wiedza książkowa. Istotne jest również niezwykłe wyczucie oraz zmysł estetyczny. Tego rodzaju umiejętności nie da się nauczyć. Są to cechy wrodzone, które można jedynie doskonalić. Tak też jest w moim przypadku. Wieloletnia współpraca z firmami, a także Klientami indywidualnymi sprawiły, że w obecnie jestem w stanie bardzo szybko rozpoznać i ocenić oczekiwania Zleceniodawcy oraz nakreślić projekt wykonania. Na swoim koncie mam liczne realizacje, które są potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przeze mnie. Zapraszam do salonu w Warszawie na ulicy Wileńskiej.

Dodatkowym atutem mojej firmy jest również niezwykle rozbudowana oferta obejmująca zarówno aranżację wnętrz, jak i projektowanie ogrodów. Nawiązując współpracę z moją firmą mogą Państwo liczyć na pomoc w urządzeniu domu, a także na wsparcie w kwestii zagospodarowania przestrzeni wokół budynku.

Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów, dzięki czemu mogę zaoferować najwyższą jakość produktów. Należy bowiem pamiętać, iż tkaniny i ich jakość odgrywają kluczową rolę w procesie wdrażania pomysłu z papieru do realnego świata.

Modne szycie firan i piękne tapety

Doskonale wiem jak ważną rolę we wnętrzu odgrywają detale. Przemyślana aranżacja okien, artystycznie upięte zasłony i firany potrafią dopełnić aranżację nadając jej wyrazistego charakteru. Podobne efekty uzyskamy stosując tapety na ścianę czy to w formie akcentu, czy też decydując się na odważniejsze rozwiązania.

Jestem jedną z nielicznych osób, które potrafią sprawić, że piękno pokazane na obrazku może zachwycać również w rzeczywistości. Wszystko to jest możliwe właśnie dzięki temu, że aranżacja wnętrz oraz projektowanie ogrodów to moja pasja i miłość. Zachęcam zatem do zapoznania się ze szczegółami mojej propozycji oraz przekonania się, jak wiele mogę Państwu zaoferować…