Fototapety


Oferowane fototapety wyprodukowane ze zdjęć wysokiej rozdzielczości na flizelinie nowej generacji WallSmart o najlepszej jakości włókniny. Jest ona trwała i łatwa do przyklejenia, ponieważ klej nakłada się tylko na ścianę a nie na tapetę.
Technologia cyfrowa w odróżnieniu od innych technologii daje możliwość „personalizacji” produktu. W druku cyfrowym stosowane są tonery na bazie wody bez użycia rozpuszczalników (są ekologiczne i nie szkodzą zdrowiu człowieka).

Jakość druku jest znacznie lepsza od wydruków z typowych drukarek lub ploterów.

W drukowaniu solwentowym na papierze, fototapety są tańsze lecz zawierają toksyczny alkohol „cykloheksanol” o drażniącym działaniu szkodliwym dla zdrowia. Często tapety solwentowe są ze względów oszczędnościowych nie są pokrywane laminatem, dlatego mają słabą odporność na zmywanie i nieodporne są na promieniowanie słoneczne (szybko odbarwiają się).
Zdjęcia zakupione w banku zdjęć Fotolia mają wykupione prawa autorskie, które opłaca dostawca fototapety.
Fototapety posiadają atesty ogniowe.
Próbki fototapet z naszej oferty są bezpłatnie i można je  zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub e-mailem.  Próbki te są dostarczane o formacie A4, wydrukowane na materiale oryginalnym na jakim są drukowane fototapety.

Zamów fototapetę