Tapety ścienne


Tapety na ścianę

Tapety są sprawdzonym i szybkim sposobem na zmianę wystroju wnętrza. Wybrany przez Nas wzór i kolor tapety, nadaje charakter pomieszczeniu, a dobrane do tego dodatki czyli, poduszki, zasłony, bieżniki znakomicie uzupełniają aranżacje.
Doskonale sprawdzają się w salonie, sypialni, pokoju dziecinnym, przedpokoju , a ostatnio również kuchni.
Różnorodność wzorów i kolorów jest tak duża, że bez problemu możemy ja wykorzystać w aranżacji klasycznej i nowoczesnej.
Tapeta w salonie jest doskonałym tłem dla kanapy, w sypialni może tworzyć zagłówek łóżka. Ciekawym rozwiązaniem jest potraktowanie tapety jak obraz i zamknięcie jej listwami sztukateryjnymi.
Chcąc uzyskać ciekawe efekty, należy pamiętać, że pionowe pasy sprawią, że wnętrze wydaje się wyższe niż w rzeczywistości. Linie proste dobrze jest też przełamać motywem regularnych fal lub rombów. Niezmiennie modne są tapety flokowane, z natłoczonym welurowym wzorem, nadające wnętrzu elegancji .
Jeżeli marzy nam się efekt muru, nie musimy pozbywać się tynku, idealna będzie tu tapeta imitująca cegłę , kamień lub surowy beton.
Dla osób lubiących spokojne aranżacje proponujemy tapety jedno kolorowe z delikatnymi wytłoczeniami i subtelnymi wzorami.
W pokoju dziecinnym, doskonale sprawdzają się kolorowe tapety z postaciami z ulubionych bajek i filmów.
Nowością na rynku są tapety 3d, które w połączeniu z odpowiednim oświetleniem dają niepowtarzalne efekty wizualne.